for at udvide
kategorilisten.
Søgning på underkategorier- og emner:
Lære- og aktivitetsbøger findes til børn i alle aldre. Til dem der lige er ved at lære alfabetet at kende, til dem der sidder og regner minusstykker eller måske skal lære at dele 28 med 7.
De kan bruges i ferier, på rejser, hjemme i køkkenet, på børneværelset, som et alternativ til skærmtid eller når den famøse “Jeg keeeeeder mig”- sætning er under opsejling.
Bemærk: Kan leveres før jul.
Få de mindste i julestemning med fire dejlige julehistorier. Læs om Rasmus Klump, der sner inde i skoven, om Emilias julegaveproduktion, om Ollies travle december og om Anker, der... Læs mere
Bemærk: Kan leveres før jul.
HURRA, DET ER HALLOWEEN! I denne malebog kan du tage med Bluey, Bingo og vennerne til halloween, imens du farvelægger deres skræmmende sjove kostumer.
Bemærk: Kan leveres før jul.
Malebogen er for drenge og piger og er fyldt med tegninger til fans af Trunte Lunte. Den indeholder tegninger fra Trunte Lunte bøgerne. Malebogen er 21 x 21 cm. hvilket svarer til A4 bredde og indeholder 32 sider med tegninger.