A Lady's Guide to Mischief and Mayhem: a fun and flirty historical romcom, perfect for fans of Enola Holmes! (Bog, Paperback / Softback, Engelsk)

Af: Manda Collins


  • Forlag: Little, Brown Book Group
  • Format: Paperback / softback
  • Type: Bog
  • Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9780349428017
  • Udgivelsesdato: 10-11-2020
  • Første udgivelsesår: 2020
  • Serie: A Lady's Guide
  • Originalsprog: United Kingdom
  • Sideantal: 352
  • Indbinding: Paperback / softback
  • Forlag: Little, Brown Book Group
  • Sideoplysninger: 352 pages
  • Mål: 197 x 129 x 2

Levering: 6 - 8 hverdage

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Tilføj til bogliste

KATEGORIER M.M. SOM DETTE PRODUKT ER EN DEL AF

  = Emner
  = Sektioner
  = Kategorier
  = Kampagner

Beskrivelse

An intrepid female reporter matches wits with a serious, sexy detective in award-winning author Manda Collins' fun and flirty historical romcom, perfect for readers of Evie Dunmore, Julia Quinn, and Tessa Dare!

Anmeldelser (0)