Crazy for You (Bog, Paperback / Softback, Engelsk)

Af: Rachel Lacey


Forlag: Little, Brown & Company
Format: Paperback / softback
Type: Bog
Sprog: Engelsk
ISBN-13: 9781455537563
Udgivelsesdato: 30-03-2017
Første udgivelsesår: 2017
Serie: Risking It All
Originalsprog: United States
Sideantal: 352
Indbinding: Paperback / softback
Forlag: Little, Brown & Company
Sideoplysninger: 352 pages
Mål: 107 x 172 x 29

Levering : Skaffevare (forvent 14 - 30 hverdage)

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Tilføj til bogliste

KATEGORIER M.M. SOM DETTE PRODUKT ER EN DEL AF

  = Emner
  = Sektioner
  = Kategorier
  = Kampagner

Beskrivelse

The second book in Rachel Lacey's irresistible contemporary romance series about three foster brothers who return to their hometown to open an extreme sports business, perfect for fans of Kristan Higgins, Rachel Gibson, and Jill Shalvis!

Anmeldelser (0)