Johannes Cabal: The Fear Institute (Bog, Paperback / Softback, Engelsk)


  • Forlag: Headline Publishing Group
  • Format: Paperback / softback
  • Type: Bog
  • Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9780755348008
  • Udgivelsesdato: 16-02-2012
  • Første udgivelsesår: 2012
  • Illustrationer: None
  • Originalsprog: United Kingdom
  • Sideantal: 352
  • Indbinding: Paperback / softback
  • Forlag: Headline Publishing Group
  • Sideoplysninger: 352 pages, None
  • Mål: 199 x 131 x 22

Levering: 6 - 8 hverdage

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Tilføj til bogliste

KATEGORIER M.M. SOM DETTE PRODUKT ER EN DEL AF

  = Emner
  = Sektioner
  = Kategorier
  = Kampagner

Beskrivelse

The third novel in this fantastic new series, a must for fans of Terry Pratchett and Tim Burton

Anmeldelser (0)