Our Cats Are More Famous Than Us: A Johnny Wander Collection (Bog, Hardback, Engelsk)


  • Forlag: Oni Press,US
  • Format: Hardback
  • Type: Bog
  • Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9781620103838
  • Udgivelsesdato: 11-04-2017
  • Første udgivelsesår: 2017
  • Originalsprog: United States
  • Sideantal: 416
  • Indbinding: Hardback
  • Forlag: Oni Press,US
  • Sideoplysninger: 416 pages
  • Mål: 213 x 148 x 45

Status: Mangler pt.

Produktet kan ikke bestilles.

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Tilføj til bogliste

KATEGORIER M.M. SOM DETTE PRODUKT ER EN DEL AF

Beskrivelse

In 2008, Ananth Hirsh and Yuko Ota launched the auto-bio webcomic Johnny Wander. Inthis book, eight years, four cats, and three moves are chronicled. It is a reverie about new adulthood that is suitable for fans of Kate Beaton, Bryan Lee O'Malley, and Jeffrey Brown.

Anmeldelser (0)