Starting Over at Blueberry Creek: Includes a bonus novella (Bog, Paperback / Softback, Engelsk)

Af: Annie Rains


Forlag: Little, Brown & Company
Format: Paperback / softback
Type: Bog
Sprog: Engelsk
ISBN-13: 9781538700860
Udgivelsesdato: 30-04-2020
Første udgivelsesår: 2020
Originalsprog: United States
Sideantal: 448
Indbinding: Paperback / softback
Forlag: Little, Brown & Company
Sideoplysninger: 448 pages
Mål: 106 x 171 x 33

Levering : 3 - 8 hverdage

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Tilføj til bogliste

KATEGORIER M.M. SOM DETTE PRODUKT ER EN DEL AF

  = Emner
  = Sektioner
  = Kategorier
  = Kampagner

Beskrivelse

Forever's rising star Annie Rains welcomes readers back to the charming North Carolina town of Sweetwater Springs in this latest instalment to her bestselling series, perfect for fans of Debbie Mason and RaeAnne Thayne. Includes a bonus novella by Melinda Curtis!

Anmeldelser (0)