Topology of 4-Manifolds (PMS-39), Volume 39 (Bog, Paperback / Softback, Engelsk)


  • Forlag: Princeton University Press
  • Format: Paperback / softback
  • Type: Bog
  • Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9780691602899
  • Udgivelsesdato: 14-07-2014
  • Første udgivelsesår: 2014
  • Serie: Princeton Mathematical Series
  • Originalsprog: United States
  • Sideantal: 268
  • Indbinding: Paperback / softback
  • Forlag: Princeton University Press
  • Sideoplysninger: 268 pages
  • Mål: 158 x 234 x 19

Status: Forsøges skaffes (typisk 3 - 8 uger)

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Tilføj til bogliste

KATEGORIER M.M. SOM DETTE PRODUKT ER EN DEL AF

  = Emner
  = Sektioner
  = Kategorier
  = Kampagner

Anmeldelser (0)