Kissing Lessons (bog, hardback, engelsk)

Af: Sophie Jordan


  • Forlag: Houghton Mifflin Harcourt Publishing Company
  • Format: Hardback
  • Type: Bog
  • Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9781328977076
  • Udgivelsesdato: 02-06-2020
  • Første udgivelsesår: 2020
  • Originalsprog: United States
  • Sideantal: 288
  • Indbinding: Hardback
  • Forlag: Houghton Mifflin Harcourt Publishing Company
  • Sideoplysninger: 288 pages
  • Mål: 148 x 216 x 30

Levering: 6 - 9 hverdage

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Tilføj til bogliste

Alle Kategorier som dette produkt er en del af

  = Emner / kategorier
  = Sektioner / guides
  = Specialsider
  = Kampagner

Beskrivelse

A steamy contemporary YA romance by New York Times best-selling author Sophie Jordan about a girl with a bad reputation giving lessons on how to attract guys for some extra cash-only to fall for her client's golden-boy brother. For fans of Kami Garcia, Katie McGarry, and Netflix's Sex Education.

Anmeldelser (0)