Look on the Bright Side (Bog, Hardback, Engelsk)

Look on the Bright Side (Bog, Hardback, Engelsk)


Forlag: First Second

  • Type: Bog
  • Format: Hardback
  • Sprog: Engelsk Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9781250834119
  • Udgivelsesdato: 10-10-2023
  • Første udgivelsesår: 2023
  • Sideantal: 336
  • Indbinding: Hardback
  • Forlag: First Second
  • Sideoplysninger: 336 pages
  • Mål: 158 x 223 x 32

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Beskrivelse

Your favorite best friends from the groundbreaking GO WITH THE FLOW are back in a brand new graphic novel to face the challenges of secret crushes, big feelings, and growing up...together. Perfect for fans of Maria Scrivan's NAT ENOUGH series!

Læsernes anmeldelser (0)