Snake Oil (Bog, Paperback, Engelsk) af Kelsey Rae Dimberg

Snake Oil (Bog, Paperback, Engelsk)

Af: Kelsey Rae Dimberg


Forlag: Pan Macmillan

  • Type: Bog
  • Format: Paperback
  • Sprog: Engelsk Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9781509895861
  • Udgivelsesdato: 19-09-2024
  • Første udgivelsesår: 2024
  • Originalsprog: GB
  • Indbinding: Paperback
  • Forlag: Pan Macmillan
  • Mål: 234 x 153

Forventes på lager: 19-09-2024

Levering: Kan forudbestilles (Forventes d. 19-09-2024)

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Alle Kategorier som dette produkt er en del af

  = Emner / kategorier
  = Sektioner / guides
  = Specialsider
  = Kampagner

Beskrivelse

From Kelsey Rae Dimberg, author of &i>Girl in the Rearview Mirror&/i>, comes a stunning novel set in the high-stakes world of Silicon Valley. A woman is found dead after falling from the roof of the headquarters of a fast-growing wellness start-up, but did she jump or was she pushed? Perfect for fans of Megan Abbott, Rosamund Lupton and Gillian Flynn.

Læsernes anmeldelser (0)