The Cage: the brand new Bob Skinner mystery (Bog, Paperback / softback, Engelsk) af Quintin Jardine

The Cage: the brand new Bob Skinner mystery (Bog, Paperback / softback, Engelsk)

Af: Quintin Jardine


Forlag: Headline Publishing Group

  • Type: Bog
  • Format: Paperback / softback
  • Sprog: Engelsk Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9781035402991
  • Udgivelsesdato: 09-11-2023
  • Første udgivelsesår: 2023
  • Originalsprog: United Kingdom
  • Sideantal: 416
  • Indbinding: Paperback / softback
  • Forlag: Headline Publishing Group
  • Sideoplysninger: 416 pages
  • Mål: 154 x 234 x 35

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Alle Kategorier som dette produkt er en del af

  = Emner / kategorier
  = Sektioner / guides
  = Specialsider
  = Kampagner

Beskrivelse

From acclaimed author Quintin Jardine comes the latest gripping mystery in his bestselling Bob Skinner series, perfect for fans of Ian Rankin and Peter May

Læsernes anmeldelser (0)