The Forgetting Spell (bog, paperback / softback, engelsk)

Af: Lauren Myracle


  • Forlag: HarperCollins Publishers Inc
  • Format: Paperback / softback
  • Type: Bog
  • Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9780062342102
  • Udgivelsesdato: 03-05-2018
  • Første udgivelsesår: 2018
  • Serie: Wishing Day 2
  • Originalsprog: United States
  • Sideantal: 368
  • Indbinding: Paperback / softback
  • Forlag: HarperCollins Publishers Inc
  • Sideoplysninger: 368 pages
  • Mål: 132 x 194 x 20

Status: Mangler pt.

Produktet kan ikke bestilles.

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Tilføj til bogliste

Alle Kategorier som dette produkt er en del af

  = Emner / kategorier
  = Sektioner / guides
  = Specialsider
  = Kampagner

Beskrivelse

The Forgetting Spell is beloved and bestselling author Lauren Myracle's second book in the unforgettable Wishing Day series, perfect for fans of Kate DiCamillo and Ingrid Law. Most people in Willow Hill think Darya is the prickliest of the Blok sisters.

Anmeldelser (0)