The Little Theatre by the Sea (Bog, Paperback / softback, Engelsk) af Rosanna Ley

The Little Theatre by the Sea (Bog, Paperback / softback, Engelsk)

Af: Rosanna Ley


Forlag: Quercus Publishing

  • Type: Bog
  • Format: Paperback / softback
  • Sprog: Engelsk Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9781784292102
  • Udgivelsesdato: 01-06-2017
  • Første udgivelsesår: 2017
  • Originalsprog: United Kingdom
  • Sideantal: 464
  • Indbinding: Paperback / softback
  • Forlag: Quercus Publishing
  • Sideoplysninger: 464 pages
  • Mål: 199 x 129 x 29

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Alle Kategorier som dette produkt er en del af

  = Emner / kategorier
  = Sektioner / guides
  = Specialsider
  = Kampagner

Beskrivelse

The bestselling author of The Villa returns with a gorgeous summer read about love and starting over - set in West Dorset and beautiful Sardinia. Perfect for fans of Santa Montefiore, Dinah Jefferies and Harriet Evans.

Læsernes anmeldelser (0)