The Problim Children: Carnival Catastrophe (Bog, Paperback / softback, Engelsk) af Natalie Lloyd

The Problim Children: Carnival Catastrophe (Bog, Paperback / softback, Engelsk)

Af: Natalie Lloyd


Forlag: HarperCollins Publishers Inc

  • Type: Bog
  • Format: Paperback / softback
  • Sprog: Engelsk Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9780062428257
  • Udgivelsesdato: 23-07-2020
  • Første udgivelsesår: 2020
  • Originalsprog: United States
  • Sideantal: 320
  • Indbinding: Paperback / softback
  • Forlag: HarperCollins Publishers Inc
  • Sideoplysninger: 320 pages
  • Mål: 130 x 192 x 22

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Beskrivelse

The Problims try to win the Corn Dog Carnival and rescue their missing mama in the second book in New York Times bestselling author Natalie Lloyd’s hilarious and clever series that’s perfect for fans of Jennifer L.

Læsernes anmeldelser (0)