for at udvide
kategorilisten.
Søgning på underkategorier- og emner:
Til regnvejrsdage, til dage på stranden, til ferien, til studiet, til spisepausen, til togturen, til at fordrive ventetiden med eller til en helt almindelig onsdag aften.
Vi har bøger til dig, som læser de helt smalle titler, til dig som kun læser bestsellerne, til dig der er lige ved at have knækket læsekoden, til dig der vil underholdes, til dig der vil være klogere, til der der vil oplyses, til dig der vil mindes, til krimielskeren, til dig der allerede er en vaskeægte læsehest, og til dig som (måske) bliver det.
Om du så foretrækker at læse bogen på engelsk, på dansk, høre den som lydbog eller læse den som e-bog - ja, så klarer vi også den.
Mulighederne er mange, titlerne er endnu flere - rigtig god fornøjelse!
A collection of short stories for 7 year old + readers by popular actor and author Meilyr Sion, focusing on the lives of the wild creatures of the marsh. -- Cyngor Llyfrau Cymru
An entertaining cooking book in a lively style which will appeal to teenagers. Scan the QR code to join Mr Henry and follow his ideas to serve nourishing, tasty dishes! -- Cyngor Llyfrau Cymru