Date with Betrayal (Bog, Paperback / softback, Engelsk) af Julia Chapman

Date with Betrayal (Bog, Paperback / softback, Engelsk)

Af: Julia Chapman


Forlag: Pan Macmillan

  • Type: Bog
  • Format: Paperback / softback
  • Sprog: Engelsk Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9781529049602
  • Udgivelsesdato: 31-03-2022
  • Første udgivelsesår: 2022
  • Serie: The Dales Detective Series
  • Originalsprog: United Kingdom
  • Sideantal: 368
  • Indbinding: Paperback / softback
  • Forlag: Pan Macmillan
  • Sideoplysninger: 368 pages
  • Mål: 130 x 195 x 27

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Alle Kategorier som dette produkt er en del af

  = Emner / kategorier
  = Sektioner / guides
  = Specialsider
  = Kampagner

Beskrivelse

The seventh novel in international bestseller Julia Chapman’s Dales Detective series, perfect for fans of Richard Osman’s The Thursday Murder Club and M. C. Beaton’s Agatha Raisin series.

Læsernes anmeldelser (0)