Execution (Bog, Paperback / softback, Engelsk) af S. J. Parris

Execution (Bog, Paperback / softback, Engelsk)

Af: S. J. Parris


Forlag: HarperCollins Publishers

  • Type: Bog
  • Format: Paperback / softback
  • Sprog: Engelsk Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9780007481323
  • Udgivelsesdato: 04-02-2021
  • Første udgivelsesår: 2021
  • Serie: Giordano Bruno
  • Originalsprog: United Kingdom
  • Sideantal: 496
  • Indbinding: Paperback / softback
  • Forlag: HarperCollins Publishers
  • Sideoplysninger: 496 pages
  • Mål: 129 x 196 x 35

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Alle Kategorier som dette produkt er en del af

  = Emner / kategorier
  = Sektioner / guides
  = Specialsider
  = Kampagner

Beskrivelse

The No. 1 Sunday Times bestselling series set during the reign of Queen Elizabeth I, perfect for fans of Hilary Mantel’s Wolf Hall trilogy and Netflix’s The Crown  ‘Gripping’ Sunday Times ‘Fast-paced and entertaining’ Mail on Sunday

Læsernes anmeldelser (0)