Laura Marlin Mysteries: Dead Man's Cove: Book 1 (bog, paperback / softback, engelsk)

Af: Lauren St John


  • Forlag: Hachette Children's Group
  • Format: Paperback / softback
  • Type: Bog
  • Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9781444001488
  • Udgivelsesdato: 07-03-2011
  • Første udgivelsesår: 2011
  • Serie: Laura Marlin Mysteries
  • Illustrator: David Dean
  • Originalsprog: United Kingdom
  • Sideantal: 224
  • Indbinding: Paperback / softback
  • Forlag: Hachette Children's Group
  • Sideoplysninger: 224 pages
  • Mål: 198 x 129 x 17

Levering: 6 - 9 hverdage

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Tilføj til bogliste

Alle Kategorier som dette produkt er en del af

  = Emner / kategorier
  = Sektioner / guides
  = Specialsider
  = Kampagner

Beskrivelse

The first book in a gripping adventure series about eleven-year-old ace detective, Laura Marlin, from award-winning author Lauren St John, perfect for fans of Enid Blyton.

Anmeldelser (0)