Misspent Youth (Bog, Paperback / softback, Engelsk) af Peter F. Hamilton

Misspent Youth (Bog, Paperback / softback, Engelsk)

Af: Peter F. Hamilton


Forlag: Pan Macmillan

  • Type: Bog
  • Format: Paperback / softback
  • Sprog: Engelsk Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9781529059229
  • Udgivelsesdato: 02-09-2021
  • Første udgivelsesår: 2021
  • Originalsprog: United Kingdom
  • Sideantal: 384
  • Indbinding: Paperback / softback
  • Forlag: Pan Macmillan
  • Sideoplysninger: 384 pages
  • Mål: 133 x 198 x 27

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Alle Kategorier som dette produkt er en del af

  = Emner / kategorier
  = Sektioner / guides
  = Specialsider
  = Kampagner

Beskrivelse

A gripping near-future novel by bestselling author Peter F. Hamilton, perfect for fans of Alastair Reynolds and Neal Asher. Eternal youth is finally in humanity’s sights, as Jeff Baker tests the world’s first cure – but it’s not all it seems . . .

Læsernes anmeldelser (0)