Sixteen Scandals (bog, hardback, engelsk)

Af: Sophie Jordan


  • Forlag: Houghton Mifflin Harcourt Publishing Company
  • Format: Hardback
  • Type: Bog
  • Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9780358206217
  • Udgivelsesdato: 25-05-2021
  • Første udgivelsesår: 2021
  • Originalsprog: United States
  • Sideantal: 256
  • Indbinding: Hardback
  • Forlag: Houghton Mifflin Harcourt Publishing Company
  • Sideoplysninger: 256 pages
  • Mål: 148 x 217 x 28

Levering: 6 - 9 hverdage

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Tilføj til bogliste

Alle Kategorier som dette produkt er en del af

Beskrivelse

In this irreverent regency rompbyNew York Timesbest-selling author Sophie Jordan, newly minted sixteen-year-oldPrimrose Ainsworth finds herself on a wayward birthday adventure through London with a mysterious heroperfect for fans of Netflixs Bridgerton.

Anmeldelser (0)