The Fiancee Farce: the perfect steamy sapphic rom-com (Bog, Paperback / softback, Engelsk) af Alexandria Bellefleur

The Fiancee Farce: the perfect steamy sapphic rom-com (Bog, Paperback / softback, Engelsk)

Af: Alexandria Bellefleur


Forlag: Little, Brown Book Group

  • Type: Bog
  • Format: Paperback / softback
  • Sprog: Engelsk Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9780349435619
  • Udgivelsesdato: 18-04-2023
  • Første udgivelsesår: 2023
  • Originalsprog: United Kingdom
  • Sideantal: 416
  • Indbinding: Paperback / softback
  • Forlag: Little, Brown Book Group
  • Sideoplysninger: 416 pages
  • Mål: 127 x 196 x 28

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Alle Kategorier som dette produkt er en del af

  = Emner / kategorier
  = Sektioner / guides
  = Specialsider
  = Kampagner

Beskrivelse

A steamy Sapphic rom-com about a quiet bookstore owner and a romance novel cover model who agree to a modern-day marriage-of-convenience . . . Perfect for fans of Ashley Herring Blake, Casey McQuiston and Talia Hibbert.

Læsernes anmeldelser (0)