The Secret Detectives (Bog, Paperback / softback, Engelsk) af Ella Risbridger

The Secret Detectives (Bog, Paperback / softback, Engelsk)

Af: Ella Risbridger


Forlag: Nosy Crow Ltd

  • Type: Bog
  • Format: Paperback / softback
  • Sprog: Engelsk Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9781788006002
  • Udgivelsesdato: 03-06-2021
  • Første udgivelsesår: 2021
  • Serie: The Secret Detectives Mysteries
  • Originalsprog: United Kingdom
  • Sideantal: 336
  • Indbinding: Paperback / softback
  • Forlag: Nosy Crow Ltd
  • Sideoplysninger: 336 pages
  • Mål: 197 x 129 x 27

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Alle Kategorier som dette produkt er en del af

Beskrivelse

Inspired by The Secret Garden and the golden age of crime writing, The Secret Detectives is a gripping, beautifully historical mystery. Perfect for fans of Katherine Rundell.

Læsernes anmeldelser (0)