for at udvide
kategorilisten.
Søgning på underkategorier- og emner:
Til regnvejrsdage, til dage på stranden, til ferien, til studiet, til spisepausen, til togturen, til at fordrive ventetiden med eller til en helt almindelig onsdag aften.
Vi har bøger til dig, som læser de helt smalle titler, til dig som kun læser bestsellerne, til dig der er lige ved at have knækket læsekoden, til dig der vil underholdes, til dig der vil være klogere, til der der vil oplyses, til dig der vil mindes, til krimielskeren, til dig der allerede er en vaskeægte læsehest, og til dig som (måske) bliver det.
Om du så foretrækker at læse bogen på engelsk, på dansk, høre den som lydbog eller læse den som e-bog - ja, så klarer vi også den.
Mulighederne er mange, titlerne er endnu flere - rigtig god fornøjelse!
Lonely Planet's local travel experts reveal all you need to know to plan a multi-week adventure to Iceland. Whale watch in Húsavík, wade into the iconic Blue Lagoon, see the... Læs mere
The third instalment in the international bestselling series, by the author of the The Priory of the Orange Tree
An essential and practical guide to arguing, debating and public speaking from award-winning journalist, anchor, and expert debater, Mehdi Hasan.
A collection of short, accessible philosophical quandaries to stimulate, challenge and entertain.
Two warriors shepherd an ancient god across a broken land to end the tyrannical reign of a royal family in this epic fantasy from the author of The Vanished Birds.
A full-color two-volume series that includes stats on 898 Pokémon!