for at udvide
kategorilisten.
Søgning på underkategorier- og emner:
Til regnvejrsdage, til dage på stranden, til ferien, til studiet, til spisepausen, til togturen, til at fordrive ventetiden med eller til en helt almindelig onsdag aften.
Vi har bøger til dig, som læser de helt smalle titler, til dig som kun læser bestsellerne, til dig der er lige ved at have knækket læsekoden, til dig der vil underholdes, til dig der vil være klogere, til der der vil oplyses, til dig der vil mindes, til krimielskeren, til dig der allerede er en vaskeægte læsehest, og til dig som (måske) bliver det.
Om du så foretrækker at læse bogen på engelsk, på dansk, høre den som lydbog eller læse den som e-bog - ja, så klarer vi også den.
Mulighederne er mange, titlerne er endnu flere - rigtig god fornøjelse!
Sigurd sange om at være til.Sunget af Sigurd og SnapperCd ( med 12 tracks)
En blanding af autentiske optagelser fra Madagascar og indspilninger med Tante Andante Band..Cd til bogen Sørøverne fra Madagascar 0950-B1. 2. 3. 4. klasseEmner: Tværfaglig musik
CD med sangene fra bogen Fagtesange fra nær og fjern. ”Fagtesange fra nær og fjern" er en dejlig CD til små og større børn med velkendte, traditionelle danske børnesange... Læs mere
Indspilning af alle sangene fra Sigurd Barretts ABC-sangbog.
Cd med en indspilning af sangene i vokal- og singbackversion
Torben Ulrich Slå Flint Poetens sidste tog Blomsten og vasen Væk mig Fabrikken Overlæge Jacobsen 25/7 Nælden og egen Hvis jeg ku' Nu i nat