Katalonien - hos WilliamDam.dk

Katalonien 

Format : Alle Sprog : Alle Type : Alle

pr. side
  • PRIS
    93,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (Lydbog, zip_mp3, Spansk)

    Virginia acaba de ganar el torneo Roland-Garros y busca refugio en el pueblecito donde vive su abuela. La euforia del triunfo ha dado paso al miedo al futuro que le preparan su padre y su... Læs mere

    PRIS
    93,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
  • PRIS
    71,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (Lydbog, zip_mp3, Catalansk)

    Dos amics comparteixen un secret que pot tenir conseqüències mortals. El segrest d'en Dani posa en guàrdia en Max, que es llança a resoldre un cas que posarà de manifest què pot portar la... Læs mere

    PRIS
    71,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
  • PRIS
    93,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (Lydbog, zip_mp3, Spansk)

    Es el año 2049 y los científicos son capaces de crear seres humanos de forma artificial a partir de neuronas humanas. Los llamados sintéticos son idénticos al resto de personas, sin... Læs mere

    PRIS
    93,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
  • PRIS
    71,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (Lydbog, zip_mp3, Spansk)

    En la Barcelona más actual, los jóvenes componentes de un grupo musical y sus amigos se enfrentan a las situaciones cotidianas y a los problemas propios de la adolescencia, o no... Læs mere

    PRIS
    71,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
  • PRIS
    93,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (Lydbog, zip_mp3, Spansk)

    Mientras el Gobierno español negocia en Argel con la cúpula etarra, un hombre es secuestrado en Barcelona para ser utilizado en la pugna política. Tanto el entorno de la víctima... Læs mere

    PRIS
    93,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
  • Status: Mangler pt. fra forlaget.
    (Bog, Paperback, Dansk)

    Catalonien har sin egen kultur, historie og sprog. Sammen med Baskerlandet er det en særlig del af Spanien. Den catolanske selvstændighedsbevægelse har... Læs mere

    Status: Mangler pt. fra forlaget.
  • PRIS
    117,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (Lydbog, zip_mp3, Engelsk)

    An intense and brilliantly realised crime thriller set in the myth-soaked streets of Girona. A killer targets hate figures in the Catalan city of Girona – a loan shark, a corrupt... Læs mere

    PRIS
    117,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
  • PRIS
    41,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (Lydbog, zip_mp3, Engelsk)

    Be careful what you dig up... The atmospheric second crime thriller featuring Catalan detective Elisenda Domènech, for readers of Val McDermid and Ann Cleeves. Still recovering... Læs mere

    PRIS
    41,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
  • PRIS
    57,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (Ebog, epub, Catalansk)

    El Club de la Cistella comença segon d’ESO i ho fan amb dubtes però amb nous reptes. La Martina i els seus amics estan disposats a donar guerra de nou, però en aquesta ocasió cal destacar... Læs mere

    PRIS
    57,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
  • PRIS
    57,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (Ebog, epub, Catalansk)

    L’Enric ha patit un accident i es desperta a l’hospital amb el cos totalment adolorit i amb una amnèsia total. No recorda res d’abans de l’accident i té l’habitació vigilada per un... Læs mere

    PRIS
    57,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
  • PRIS
    117,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (Lydbog, zip_mp3, Engelsk)

    When a child disappears, the clock starts ticking...Detective Elisenda Domènech has had a tough few years. The loss of her daughter and a team member; the constant battles against... Læs mere

    PRIS
    117,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
  • PRIS
    57,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (Ebog, epub, Catalansk)

    L’Albert, després de barallar-se amb uns companys de l’institut, s’escapa de dues companyes que el persegueixen en moto i es refugia en una fàbrica. Allà es troba amb un desconegut deforme amb... Læs mere

    PRIS
    57,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)