Dark and Shallow Lies (Bog, Paperback / softback, Engelsk) af Ginny Myers Sain

Dark and Shallow Lies (Bog, Paperback / softback, Engelsk)

Af: Ginny Myers Sain


Forlag: HarperCollins Publishers

  • Type: Bog
  • Format: Paperback / softback
  • Sprog: Engelsk Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9780008494780
  • Udgivelsesdato: 02-09-2021
  • Første udgivelsesår: 2021
  • Originalsprog: United Kingdom
  • Sideantal: 432
  • Indbinding: Paperback / softback
  • Forlag: HarperCollins Publishers
  • Sideoplysninger: 432 pages
  • Mål: 212 x 155 x 31

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Beskrivelse

'AN INTENSE AND BROODING THRILLER LACED WITH SUPERNATURAL AND KILLER TWISTS' - THE OBSERVER A intensely romantic and atmospheric thriller for young adults, full of twists and turns with a simmering supernatural undercurrent. Perfect for fans of Holly Jackson, Karen McManus and Delia Owens' Where the Crawdads Sing

Læsernes anmeldelser (0)