Bøger af Roger Levy

Roger Levy Forfatter

Format : Alle Sprog : Alle Type : Alle

Viser 1 - 1 af 1 resultat
  • PRIS
    97,- kr
    Levering: 6 - 9 hverdage
    (Bog, Paperback / softback, Engelsk)

    An astounding SF thriller for fans of Adrian Tchaikovsky, Neal Stephenson, Alastair Reynolds and David Mitchell. "Guaranteed to blow your mind." Lavie Tidhar. "A tour de force... Read it and discover what you've been missing" Adam Roberts.

    PRIS
    97,- kr
    Levering: 6 - 9 hverdage
Viser 1 - 1 af 1 resultat