Sam Christer Forfatter

Format : Alle Sprog : Alle Type : Alle

pr. side
Viser 1 - 12 af 14
  • Levering: 2 - 5 hverdage
    (bog, paperback, dansk)

    Kristus blev begravet i klædet, men dets hemmelighed lever stadig …  DET ER DET MEST KONTROVERSIELLE RELIGIØSE IKON I VERDEN.  Ingen ved, hvor det kommer fra.  Ingen... Læs mere

    Levering: 2 - 5 hverdage
  • Levering: 2 - 5 hverdage
    (bog, paperback, dansk)

    Fyldt med koder, symbolik og ubarmhjertig spænding og fascinerende detaljer om verdens mest mystiske sted. En blockbuster-thriller som konkurrerer med det allerbedste fra Dan Brown.... Læs mere

    Levering: 2 - 5 hverdage
  • PRIS
    119,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (ebog, epub, dansk)

    DET ER DET MEST KONTROVERSIELLE RELIGIØSE IKON I VERDEN. Ingen ved, hvor det kommer fra. Ingen ved, hvornår det blev fremstillet. Er det et af verdens største falsknerier... Læs mere

    PRIS
    119,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
  • PRIS
    119,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (ebog, epub, dansk)

    Fyldt med koder, symbolik og ubarmhjertig spænding og fascinerende detaljer om verdens mest mystiske sted. En thriller som konkurrerer med det allerbedste fra Dan Brown. Otte dage før... Læs mere

    PRIS
    119,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
  • PRIS
    119,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (lydbog, zip_mp3, dansk)

    DET ER DET MEST KONTROVERSIELLE RELIGIØSE IKON I VERDEN. Ingen ved, hvor det kommer fra. Ingen ved, hvornår det blev fremstillet. Er det et af verdens største falsknerier... Læs mere

    PRIS
    119,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
  • PRIS
    144,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (lydbog, zip_mp3, dansk)

    Fyldt med koder, symbolik og ubarmhjertig spænding og fascinerende detaljer om verdens mest mystiske sted. En thriller som konkurrerer med det allerbedste fra Dan Brown. Otte dage før... Læs mere

    PRIS
    144,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
  • PRIS
    99,- kr
    Levering: 6 - 9 hverdage
    (bog, paperback / softback, engelsk)

    Conspiracy thrillers have tackled Da Vinci, Atlantis and the Pyramids - but never Stonehenge. Until now. With a concept to rival the very biggest books in the genre, this novel will dazzle anyone interested in one of the world's most fascinating mysteries.

    PRIS
    99,- kr
    Levering: 6 - 9 hverdage
  • PRIS
    99,- kr
    Levering: 6 - 9 hverdage
    (bog, paperback / softback, engelsk)

    Packed with heart-stopping, addictive suspense, The Camelot Code is a brand new thriller full of thought-provoking history and intrigue. Perfect for fans of Dan Brown and Simon Toyne.

    PRIS
    99,- kr
    Levering: 6 - 9 hverdage
  • PRIS
    99,- kr
    Levering: Skaffevare (forvent 14 - 30 hverdage)
    (bog, paperback / softback, engelsk)

    Sherlock Holmes' greatest nemesis unleashes Victorian London's deadliest assassin in a stunning new Victorian adventure thriller from the bestselling author of The Camelot Code.

    PRIS
    99,- kr
    Levering: Skaffevare (forvent 14 - 30 hverdage)
  • PRIS
    144,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (lydbog, zip_mp3, engelsk)

    A city´s dark secret holds the key to the gates of hell … When ex-priest Tom Shaman, jaded from years in the Los Angeles ghetto, decides on a last-minute trip to Venice, he gets... Læs mere

    PRIS
    144,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
  • PRIS
    144,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (lydbog, zip_mp3, engelsk)

    A woman has been arrested in the streets of Rome. She’s young. She’s beautiful. She’s covered in blood. And she claims to be an ancient prophet in search of a mystical amulet hidden... Læs mere

    PRIS
    144,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
  • PRIS
    144,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (lydbog, zip_mp3, engelsk)

    It is the most controversial religious icon in the world. No one knows where it came from. No one knows when it was made. But now, the greatest mystery in religious history... Læs mere

    PRIS
    144,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
Viser 1 - 12 af 14