Forging Kingdoms (Bog, Hardback, Engelsk) af Robert Fabbri

Forging Kingdoms (Bog, Hardback, Engelsk)

Af: Robert Fabbri


Forlag: Atlantic Books

  • Type: Bog
  • Format: Hardback
  • Sprog: Engelsk Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9781838956134
  • Udgave: Main
  • Udgivelsesdato: 02-11-2023
  • Første udgivelsesår: 2023
  • Originalsprog: United Kingdom
  • Sideantal: 464
  • Indbinding: Hardback
  • Forlag: Atlantic Books
  • Sideoplysninger: 464 pages
  • Mål: 164 x 243 x 43

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Alle Kategorier som dette produkt er en del af

  = Emner / kategorier
  = Sektioner / guides
  = Specialsider
  = Kampagner

Beskrivelse

Forging Kingdoms is the fifth book in Alexander's Legacy: an epic, brutal and bloody series about a group of power-hungry warlords in competition for the late Alexander's throne. Perfect for fans of Conn Iggulden, Simon Scarrow and Bernard Cornwell.

Læsernes anmeldelser (0)