How Not to Fall in Love (Bog, Hardback, Engelsk) af Jacqueline Firkins

How Not to Fall in Love (Bog, Hardback, Engelsk)

Af: Jacqueline Firkins


Forlag: HarperCollins

  • Type: Bog
  • Format: Hardback
  • Sprog: Engelsk Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9780358467144
  • Udgivelsesdato: 21-12-2021
  • Første udgivelsesår: 2021
  • Originalsprog: US
  • Sideantal: 336
  • Indbinding: Hardback
  • Forlag: HarperCollins
  • Sideoplysninger: 336 pages
  • Mål: 149 x 217 x 34

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Beskrivelse

A hardened cynic and a hopeless romantic teach each other about love in this swoony and heartful romance that's perfect for fans of Tweet Cute and The Upside of Falling.

Læsernes anmeldelser (0)