Laying Out the Bones (Bog, Hardback, Engelsk) af Kate Webb

Laying Out the Bones (Bog, Hardback, Engelsk)

Af: Kate Webb


Forlag: Quercus Publishing

  • Type: Bog
  • Format: Hardback
  • Sprog: Engelsk Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9781529421286
  • Udgivelsesdato: 18-01-2024
  • Første udgivelsesår: 2024
  • Serie: The DI Lockyer Mysteries
  • Originalsprog: United Kingdom
  • Sideantal: 480
  • Indbinding: Hardback
  • Forlag: Quercus Publishing
  • Sideoplysninger: 480 pages
  • Mål: 164 x 241 x 42

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Alle Kategorier som dette produkt er en del af

  = Emner / kategorier
  = Sektioner / guides
  = Specialsider
  = Kampagner

Beskrivelse

The second twisty and atmospheric Wiltshire-set crime novel in the DI Lockyer Series. Perfect for fans of Ann Cleeves and Val McDermid.

Læsernes anmeldelser (0)