Wellness (Bog, Paperback / softback, Engelsk) af Nathan Hill

Wellness (Bog, Paperback / softback, Engelsk)

Af: Nathan Hill


Forlag: Pan Macmillan

  • Type: Bog
  • Format: Paperback / softback
  • Sprog: Engelsk Sprog: Engelsk
  • ISBN-13: 9781035008360
  • Udgivelsesdato: 05-09-2024
  • Første udgivelsesår: 2024
  • Originalsprog: United Kingdom
  • Sideantal: 624
  • Indbinding: Paperback / softback
  • Forlag: Pan Macmillan
  • Sideoplysninger: 624 pages
  • Mål: 197 x 130

Forventes på lager: 05-09-2024

Levering: Kan forudbestilles (Forventes d. 05-09-2024)

Når du handler på WilliamDam.dk, betaler du den pris du ser.

  • Ingen gebyrer
  • Ingen abonnementer
  • Ingen bindingsperioder

Alle Kategorier som dette produkt er en del af

  = Emner / kategorier
  = Sektioner / guides
  = Specialsider
  = Kampagner

Beskrivelse

The story of a marriage, a city and a society over two decades, Wellness is a major novel of our times, in the tradition of Jonathan Franzen and Elizabeth Strout.

Læsernes anmeldelser (0)