Bøger af Nathan Hill

Nathan Hill Forfatter

Format : Alle Sprog : Alle Type : Alle

Viser 1 - 10 af 10
  • Levering: 2 - 5 hverdage
    (Bog, Indbundet, Dansk)

    "Denne bog knuste mit hjerte. Igen og igen. Den fik mig også til at grine. Jeg elskede den inderligt fra første side, og lige så meget på den sidste." - National Public Radio Samuel var 11 år, da... Læs mere

    Levering: 2 - 5 hverdage
    Nedsat pris!
  • PRIS
    197,- kr
    Levering: 6 - 9 hverdage
    (Bog, Hardback, Engelsk)

    The story of a marriage, a city and a society over two decades, Wellness is a major novel of our times, in the tradition of Jonathan Franzen and Elizabeth Strout.

    PRIS
    197,- kr
    Levering: 6 - 9 hverdage
  • PRIS
    107,- kr
    Levering: 6 - 9 hverdage
    (Bog, Paperback / softback, Engelsk)

    The instant New York Times No. 5 bestseller, a gloriously ambitious, witty and deeply touching debut novel of fifty years of America and of American radical protest, the story of a son, the... Læs mere

    PRIS
    107,- kr
    Levering: 6 - 9 hverdage
  • PRIS
    167,- kr
    Levering: 6 - 9 hverdage
    (Bog, Paperback, Engelsk)

    The story of a marriage, a city and a society over two decades, &i>Wellness&/i> is a major novel of our times, in the tradition of Jonathan Franzen and Elizabeth Strout.

    PRIS
    167,- kr
    Levering: 6 - 9 hverdage
  • PRIS
    137,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (Ebog, epub, Dansk)

    "Denne bog knuste mit hjerte. Igen og igen. Den fik mig også til at grine. Jeg elskede den inderligt fra første side, og lige så meget på den sidste." – National Public RadioSamuel var 11 år, da... Læs mere

    PRIS
    137,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
  • PRIS
    137,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
    (Lydbog, zip_mp3, Dansk)

    Samuel var 11 år, da hans mor forlod ham. Tyve år efter er hun pludselig på alles læber efter at have kastet sten efter en republikansk præsidentkandidat. Medierne beskriver Faye som en radikal... Læs mere

    PRIS
    137,- kr
    Levering: Straks (Leveres på e-mail)
  • Levering: På eget lager, 1 - 2 hverdage
    (Bog, Hardback, Dansk)

    OBS!: Produktet ligger i rodekassen, det kan have skader.
    Fejlbeskrivelse: Bogens omslag er lidt krøllet øverst på forside. Bogens omslag er ridset på bagsiden.

    Levering: På eget lager, 1 - 2 hverdage
    Nedsat pris!
  • PRIS
    107,- kr
    Levering: 6 - 9 hverdage
    (Bog, Paperback, Engelsk)

    PRIS
    107,- kr
    Levering: 6 - 9 hverdage
  • Levering: Kan forudbestilles (Forventes d. 31-01-2025)
    (Bog, Indbundet, Dansk)

    1993. To unge forelsker sig. Jack er flygtet fra de snævre rammer ude på landet i Kansas og går på kunstakademiet. Elizabeth har vristet sig fri af sin velhavende Østkystfamilie og studerer... Læs mere

    Levering: Kan forudbestilles (Forventes d. 31-01-2025)
    Nedsat pris!
  • PRIS
    107,- kr
    Levering: Kan forudbestilles (Forventes d. 05-09-2024)
    (Bog, Paperback / softback, Engelsk)

    The story of a marriage, a city and a society over two decades, Wellness is a major novel of our times, in the tradition of Jonathan Franzen and Elizabeth Strout.

    PRIS
    107,- kr
    Levering: Kan forudbestilles (Forventes d. 05-09-2024)
Viser 1 - 10 af 10